Franšízový koncept TAB Board

Úspěšný koncept

Staňte se majitelem silné, progresivní franšízy s dobrými výsledky a podnikejte se silným partnerem v zádech!

Chcete využít svého nadšení pro podnikání a cenných zkušeností k vybudování vlastního businessu a stát se regionálním ředitelem TAB?

Je vaším cílem pomáhat ostatním podnikatelům ve vašem regionu k lepší produktivitě, ziskovosti a seberealizaci?

Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, je pro vás franšíza TAB tou správnou volbou.

The Alternative Board® (TAB Board) je významná celosvětová organizace, která nabízí zajímavé obchodní příležitosti. Organizujeme podnikatelské poradní boardy a poskytujeme koučink vlastníkům firem. Franšízový obchodní model TAB vám dává možnost splnit si své životní sny.

Založením vlastní firmy využijete naplno svých zkušeností a pomůžete místním firmám k růstu a větším ziskům.

Jako majitel franšízy TAB budete:

  • Podporovat rozvoj podnikatelů v regionu.

Prostřednictvím praktických rad, zkušeností a znalostí sdílených v boardu přinesete podnikatelům reálné výhody, díky nimž se mohou soustředit se na to, co je pro jejich firmu opravdu důležité. O pozitivní změně, které dosáhnete poskytováním podnikatelského koučinku, pořádáním zasedání boardů a nabídkou obchodního poradenství, budou brzy vědět všichni podnikatelé ve vašem regionu.

  • Jednou měsíčně ve svém regionu pořádat zasedání majitelů nebo výkonných ředitelů místních soukromých firem.

Tito podnikatelé působící v různých odvětvích se budou scházet v důvěrné a tvůrčí atmosféře, aby společně řešili problémy a posuzovali možnosti, které trh přináší jejich vzájemně si nekonkurujícím podnikům. Kromě diskuzí o problémech a hledání nových příležitostí ke zvýšení produktivity a ziskovosti vedou zasedání boardu podnikatele k větší odpovědnosti za výsledky.

 

  • Poskytovat podnikatelům osobní koučink v návaznosti na zasedání TAB Board

V rámci koučinku budete využívat patentované nástroje a procesy TAB. Během těchto individuálních schůzek (one-to-one) se členy TAB Board budete analyzovat jejich obchodní činnost a pomůžete jim sestavit osobní strategický plán, který přispěje ke splnění jejich profesních a osobních cílů.

Franšíza TAB vám dává příležitost provozovat vlastní poradenskou firmu, která se bude moci opřít o prvotřídní systém celosvětové podpory TAB poskytované lidmi, kteří mají dlouholeté praktické zkušenosti a znají výhody vlastnictví franšízy.