Zasedání Boardů

Zasedání Boardů

Malá či střední firma obvykle nemá dostatek finančních zdrojů, aby si mohla najmout špičkové manažery do klíčových pozic ve své firmě. Majitel firmy je tak velmi často na své podnikání sám, bez profesionálního manažerského zázemí. Nemá se s kým poradit při rozhodování o různých změnách či opatřeních, které musí učinit v klíčových oblastech firmy.

Trápí tento problém i vás? TAB přichází s řešením!

Naše služby jsou navrženy tak, aby pomáhaly majitelům malých a středních podniků překonat tyto bariéry. TAB organizuje pravidelná měsíční setkání tzv. Boardů, která jsou jádrem našich služeb. Každý Board tvoří skupina 6 až 10 zkušených podnikatelů a je řízen certifikovaným facilitátorem TAB. Účastníci zde získávají praktické rady a osvědčená řešení pro své aktuální výzvy a problémy přímo z podnikatelské praxe od svých kolegů.

Účast na zasedáních TAB Boardů nabízí cenné přínosy: nejenže získáte pravidelnou konzultaci s týmem zkušených profesionálů, ale také zrychlíte a zefektivníte své podnikání, čímž získáte výhodu nad konkurencí. Výsledkem bude vaše větší aktivita a lepší výkonnost firmy.

 

Zaujala Váš naše nabídka? Napište nám!