Zasedání Boardů

Zasedání Boardů

Malá či střední firma obvykle nemá dostatek finančních zdrojů, aby si mohla najmout špičkové manažery do klíčových pozic ve své firmě. Majitel firmy je tak velmi často na své podnikání sám, bez profesionálního manažerského zázemí. Nemá se s kým poradit při rozhodování o různých změnách či opatřeních, které musí učinit v klíčových oblastech firmy.

Trápí tento problém i vás? TAB přichází s řešením!

Právě proto TAB pomáhá našim členům – majitelům ze středních a menších firem – tento nepříznivý stav překonat a vyřešit. 

V rámci služeb TAB pro vás organizujeme pravidelná měsíční zasedání Boardů, která jsou základem služby TAB.  Každý Board se skládá ze 6 až 10 zkušených majitelů firem a všechna zasedání boardů jsou strukturovaně vedena zkušených a certifikovaným facilitátorem TAB. Majitelé firem tak na svých Boardech získávají (od ostatních členů Boardu) praktické rady a ověřená řeší z podnikatelské praxe ke svým aktuálním výzvám a problémům.

Zasedání TAB Boardů vám přináší vysokou přidanou hodnotu v tom, že též máte možnost se pravidelně radit v týmu zkušených profesionálů, kteří vám urychlí a usnadní vaše podnikání a vy tím získáte náskok před konkurencí. Budete akčnější a zefektivníte svoje podnikání/chod své firmy a dosáhnete tak lepších výsledků.

Zaujala Váš naše nabídka? Napište nám!