Chci se stát členem

 

10 důvodů, proč se majitelé firem potřebují setkávat

1. Pomáhá zhodnotit nové nápady a strategie

Máte nové nápady nejste si jisti, zda jsou skutečně dobré, proveditelné? Členové vašeho Boardu vám pomohou klást si těžké kritické otázky, nabídnou další návrhy, a to na základě vlastní osobní zkušenosti.

2. Šetří váš čas

Zasedání TAB Boardu trvají 4 až 5 hodin a konají se jednou za měsíc. Díky tomu si uděláte čas pracovat i „na firmě“, kterou pak vedete více strategicky a tím šetříte svůj čas při „hašení požárů“ a jste více efektivní ve svém vedení firmy.

3. Na podnikání nejste sami

Velkým přínosem, který vnímají členové TAB, je fakt, že díky pravidelnému setkávání s dalšími majiteli firem zjistí, že na své podnikání nejsou sami. Ostatní členové TAB Boardu je podpoří, což je velmi důležité i pro jejich psychiku a také sebedůvěru.

4. Poskytuje pohled zvenčí

Vytvoření skupiny nezaujatých vnějších pozorovatelů je vynikajícím způsob, jak rozšířit svou perspektivu. Vidět více možných řešení a neopakovat chyby, kterými jsme při řešení svých výzev ve firmě prošli.

5. Motivuje k větší odpovědnosti

Vědomí, že na další setkání majitelů firem musíte přijít a informovat své partnery v TAB Boardu o svém pokroku, na vás vyvíjí pozitivní tlak k dosažení těch věcí, které pomohou vašemu podnikání opravdu růst.

6. Pomáhá vyvarovat se nesprávným krokům

Často se říká, že nejlepší způsob, jak se něco naučit, je dělat chyby a poučit se z nich. Ještě lepším způsobem ale určitě je, učit se z chyb jiných lidí. V TAB budou mít vaši partneři mnoho „obvyklých“ chyb, kterých se dopustili a rádi se podělí o tyto své zkušenosti, aby vám pomohli učit se a chyby již neopakovat.

7. Členové z nekonkurenčního prostředí

Členové TAB Boardu pocházejí z různých odvětví, ale nikoliv konkurenčních. Můžete s kolegy mluvit zcela otevřeně. A právě nezaujatý pohled „zvenku“ je pro členy velmi cenný.

8. Otevřená diskuze

Do TAB Boardu jsou vybíráni takoví podnikatelé, kteří jsou dostatečně otevření tomu, aby sdíleli své praktické zkušenosti a byli připraveni se o tyto zkušenosti podělit s ostatními, učili se a rostli společně se svými kolegy v boardu. Dobří členové jsou ochotni se podělit o osobní výzvy a stejně tak jsou ochotni si vyslechnout, ale také přijmout, dobrou radu, i když může být „tvrdá“.

9. Dodá energii vašemu businessu

V momentě, kdy v podnikání řešíte jeden problém za druhým, často ztrácíte energii, kterou byste měli věnovat spíše práci na rozvoji vašeho byznysu. Zasedání TAB Boardu je zdroj téměř nekonečné energie, kterou získáte nejen od ostatních členů, ale také díky vědomí, že svou radou přispíváte k rozvoji podnikání ostatních kolegů z Boardu.

10. Přináší nové příležitosti pro váš business

Kolegové ze zasedání TAB Board vám pomohou otevřít oči. Díky jejich zkušenostem, a i problémům vybočíte z vašeho stereotypu a budete tak lépe nastaveni vnímat nové příležitosti pro váš byznys, které byste jinak mohli přehlédnout.

Zaujala Vás možnost stát se členem TAB Board a využívat tak zkušeností, rad a tipů od ostatních členů boardu?

Deset důvodů, proč se majitelé firem potřebují setkávat zde.

Kontaktujte nás, rádi se s Vámi sejdeme a seznámíme Vás s fungováním TAB Board.