Přínosy členství

Přínosy členství

Dnešní turbulentní trh je charakterizován požadavkem klientů na stále rostoucí kvalitu služeb při současně klesajících marží z jejich realizace i stále silnější konkurencí v oboru či odvětví. Proto je podnikání v turbulentní době velmi náročné.

Jak vést změny ve firmě, aby mohla být stále konkurenceschopná a ve které oblasti je potřeba se co nejvíce zlepšit nebo co vlastně změnit?

Členství v TAB Board vám poskytne silnou podporu od ostatních členů – též majitelů a lídrů firem z nekonkurenčního prostředí.

Je ověřeno, že měsíční setkávání se zkušenými majiteli firem vám prostřednictvím reálných výsledků mnohonásobně vrátí vložené náklady. Zjistíte, že čas, který trávíte s ostatními členy TAB nebo facilitátorem TAB, je velmi výhodnou investicí do vašeho podnikání. Když na boardu předložíte k diskusi nějaký problém, otázku nebo příležitost, nabídnou vám ostatní členové spíše než teorii, ověřená řešení a praktické rady.

Ať už hledáte nové cesty pro zvýšení obratu firmy nebo uvádíte na trh nový produkt, či se snažíte lépe vyvážit svůj osobní a profesní život, začněte spolupracovat s TAB!