Historie TAB Board

Historie TAB Board

Historie společnosti TAB Board se začala psát ve Spojených státech amerických v roce 1990, když si jeho zakladatel Allen Fishman si uvědomil, jak cenné pro něj po celou dobu jeho profesní kariéry bylo představenstvo jeho společnosti. V tu chvíli ho napadlo:

„Ale co majitel menší nebo střední firmy?“

„Kam si takoví podnikatelé mohou přijít pro radu?“

Právě zodpovězení těchto otázek bylo hlavním důvodem, proč Allen vytvořil TAB, The Alternative Board –  koncept podnikatelských boardů pro majitele malých či středních firem. Jak sám Allen píše ve své knize „Seven Secrets of Great Entrepreneurial Masters”, v roce 1990 identifikoval největší potřebu majitele malé či střední firmy: mít svůj poradní tým zkušených manažerů. Tedy nutnost vzájemné rady od kolegů podnikatelů i osobním koučinkem od zkušených odborníků, kteří jsou vybaveni znalostí procesů k dosažení většího osobního a podnikatelského úspěchu. Díky tomu TAB vytváří rozdíl v životech tisíců majitelů firem po celém světě.

Původně byl TAB jedním boardem, který se postupně rozrůstal. V současné době poskytuje služby podnikatelům ve 25 zemích celého světa a v roce 2014 vstoupil i na český trh pod názvem TAB Board CZ. V rámci sítě TAB dnes fungují stovky franšízantů, kteří poskytují po celém světě komplexní podporu TAB pro více než 15 000 majitelů firem.

 

TAB Board v současnosti pomáhá podnikatelům ve 25 zemích světa!

TAB Australia TAB Austria TAB Canada Chile Flag TAB Czech Republic TAB GB TAB France TAB Germany TAB India TAB Ireland TAB Isreal

TAB Mexico TAB New Zealand TAB Slovakia Republic TAB South Africa Spanish Flag TAB Switzerland TAB US