Chci se stát franšízantem

Franšíza „TAB Board“ – exkluzivní příležitost pro vaše podnikání

Staňte se majitelem silné, progresivní franšízy s dobrými výsledky a podnikejte se silným partnerem v zádech!

Jako regionální ředitel/-ka a majitel/-ka franšízy TAB se stanete TAB facilitátorem (moderátorem) poradních Boardů, budete poskytovat služby podnikatelského koučinku i organizovat zasedání poradních Boardů (TAB, The Alternative Boards) pro podnikatele z vašeho regionu.

Jaké jsou výhody podnikání s TAB Board?

 • Prověřený mezinárodní koncept s více než 30-ti lety zkušeností
 • Nízké provozní náklady
 • Příležitost využít své manažerské a podnikatelské znalosti
 • Možnost navázat na vaši stávající poradenskou praxi, ať už jde o marketingové, manažerské nebo jiné poradenství
 • Možnost organizovat si práci a čas podle vlastních potřeb
 • Podnikání bez zaměstnanců a nutnosti skladovat zboží
 • Potenciál pro další navýšení příjmů
 • Využívat osvědčené (proprietární) patentované SW on-line nástroje TAB pro práci se svými členy. (To Vám umožní rozpoznat příležitosti k rozvoji podniků vašich členů a sestavit plány na využití těchto příležitostí).
 • Jasně definovaný region s exkluzivními právy
 • Prestižní pozice v business komunitě ve vašem regionu
 • Systém podporující kultivaci a rozvoj podnikatelské komunity
 • Lokální podpora v Česku i na Slovensku

S „TAB Board“ nejste na podnikání sami

Stejně jako TAB Board podporuje své členy, tak „stejně tak“ pomáhá i svým franšízantům v rozvoji jejich podnikání s TAB. Náš program podpory zahrnuje:

 • Průběžná školení v oblasti business developmentu
 • Osvědčený a efektivní systém získávání nových členů
 • Průběžné vzdělávání v oblasti koučinku a poradenství pro podnikatele
 • Lokální podporu od Master franšízanta v ČR
 • Podporu při získávání nových členů ve vašem regionu
 • Školicí konference za účasti dalších TAB facilitátorů
 • Patentované SW on-line nástroje TAB, které pomáhají udržet si stávající klienty
 • Podporu od stovek dalších TAB facilitátorů z celého světa (TAB dnes působí ve více než 20 státech světa)

Co na Vás jako franšízanta a TAB facilitátora každý měsíc čeká?

Facilitace

Na základě osvědčeného systému TAB každý měsíc zorganizujete několik zasedání TAB Boardů složených z majitelů firem z vašeho výhradního regionu. V rámci řízené (facilitované) diskuze členů na Boardu budete pomáhat všem svým členům získat maximální hodnotu z každého zasedání tím, že jim pomůžete převést získané rady a tipy do praxe. Pomáháte jim tak zlepšit jejich podnikatelský i osobní život.

Koučování

S každým ze členů vašeho TAB Boardu se každý měsíc individuálně setkáváte a podporujete ho v oblasti odpovědnosti, aby to, co slíbili sobě (a kolegům z TAB Boardu), se skutečně splnilo a implementovalo v jeho podnikání.

Získávání členů

Budete se potkávat s klíčovými osobami regionální podnikatelské komunity, které budete seznamovat s tím, jak TAB funguje a co vše jim přinese. Čekají na vás osobní setkání se strategickými partnery, hostiteli událostí a zejména potenciálními členy Boardu, na kterých zjistíte, zda jsou vhodní pro členství v TABu či pro širší spolupráci. Pro rozšiřování členské základny budete využívat ověřený proces získávání členů TAB stejně jako podporu centrály konceptu.

Networking a akce

Budete se účastnit networkingových akcí, navážete nová spojení s místní podnikatelskou komunitou a poznáte spoustu lidí, kterým můžete pomoci, ale také se od nich můžete inspirovat. V rámci aktivit na networkingových akcích budete reprezentovat TAB, budete mít příležitost odhalit všem, jakou příležitost TAB představuje pro malé a střední firmy.

Marketing

K rozvoji vašeho podnikání budete používat širokou škálu marketingových taktik, včetně přímého marketingu, sociálních médií a event marketingu. Všechny tyto taktiky (podle osvědčených systémů TAB) budete využívat, abyste podnikatelské komunitě prokázali, že jste skvělým zdrojem pro podnikatele, kteří chtějí vážně rozvíjet své podnikání.

Poradenství

Protože budete důvěryhodným poradcem, získáte od svých členů TAB další úkoly v oblasti business poradenství. Závisí na vás, jak široký rozsah této poradenské činnosti bude.

Kdo je ideálním franšízantem TAB Board?

Skvělý komunikátor

Jste někdo, s kým lidé přirozeně rádi konverzují a otevírají se. Chápete, že být skvělým komunikátorem není jen o tom, co říkáte, ale o tom, jak dobře nasloucháte.

Zvídavý networker

Jste přirozený networker. Není vám příjemné sedět celý den za stolem a máte rádi setkání s lidmi a poznávání firem ve vašem regionu.

Konzultant a částečně i obchodník

Umíte prezentovat hodnotu služby, víte, jak přirozeně vyzdvihnout její přínosy potenciálním členům. Jste schopný najít řešení prostřednictvím kladení promyšlených otázek a aktivního naslouchání.

Podnikatelský leader

Jste odborník v podnikání, můžete firmám pomoci růst prostřednictvím rozvoje jejich lidí, systémů a inovací. Máte svoji oblast odborných znalostí (např. marketing, prodej, finance, development), ale také vás baví se dále vzdělávat ve všech oblastech podnikání a rozvoje lidí.

Otevřený a přístupný

Když se připojíte k TAB, nekupujete si zaměstnání. Kupujete systém, který pomůže všem otevřeným majitelům firem uspět. TAB hledá lidi, kteří budou rádi šířit informace o TAB ve svém regionu. To znamená dostat se do obchodní komunity a setkávat se s mnoha lidmi a sdílet náš skvělý příběh.

Pozitivní

TAB je organizace podnikatelů, kteří se snaží pomáhat svým regionálním podnikatelským komunitám. Hledáme lidi, kteří budou dobře reprezentovat to, co děláme a naši kulturu.

Pracovitý a hladový

Víte, že toto je vaše firma a jste ochotni tvrdě pracovat na jejím vybudování na úroveň, kterou potřebujete. Považujete se za konkurenceschopného, ​​chcete vytvářet nové cesty a překonávat firemní rekordy.

Poznali jste se? Pak i my rádi poznáme Vás! Dejte nám o sobě vědět a sejdeme se.

Zaujala Vás možnost stát se součástí týmu TAB Board a pomáhat podnikatelům ve Vašem regionu posouvat jejich byznys vpřed a řešit jejich problémy?

Kontaktujte nás, rádi se s Vámi sejdeme a seznámíme Vás s konceptem franšízové spolupráce!