Naši členové

Naši členové

Členy TAB jsou zkušení ředitelé a majitelé ze středních i menších firem – od odborně a poradensky zaměřených společností až po společnosti výrobní, obchodní, distribuční, ze služeb a dalších oborů a odvětví.

Členství v TAB přináší majitelům firem:

  • hlubší a nezávislý pohled na jejich společnost
  • nové postřehy, myšlenky a nápady pro rozvoj podnikání.

Nápady a řešení jsou získávány nejen na konkrétním boardu, ale mohou přicházet – díky celosvětové síti TAB Board – i od ostatních podnikatelů, více než 3.000 majitelů firem ze všech regionů světa.

Členové TAB Board rychleji vylepšují své podnikání díky sdílení praktických podnikatelských znalostí, zkušeností při zasedání boardů – nových nápadů, strategií a taktik, které se už osvědčily v jiných odvětvích či regionech. To vše vede k rychlejšímu rozvoji firmy, menšímu počtu špatných rozhodnutí a ulehčení od stresu ve vašem podnikání.

TAB vám tak umožňuje snadněji dovést vaše podnikání na vyšší úroveň a šetří vám čas i peníze.
Shift2cloud vyřeší klíčové pilíře digitalizace firem a tím zefektivní činnost firmy. Za využití digitálních nástrojů pomáháme automatizovat procesy, zajistit přístup k datům odkudkoliv a ochránit firemní data. Známe většinu rizik a problémů, se kterými se naši klienti každodenně setkávají. S naší metodikou a moderními nástroji vám je pomůžeme nejen identifikovat, ale také rychle a efektivně odstranit. Jsme si jistí, že budoucnost je digitální a proto budoucnost firem je v digitalizaci. V Shift2cloud vnímáme digitalizaci jako ucelené řešení. Díky spolupráci se Shift2cloud a našemu vnímání digitalizace a transformace budete schopni rychle reagovat na dění a vývoj na trhu. Budete mít vyřešené všechny klíčové prvky digitální firmy. Vaše firma bude plně připravena na růst, i na případné nenadálé situace, kterých jsme svědky od roku 2020.
www.shift2cloud.eu


Greenvest je poradenská společnost zaměřena na správu investic, konkrétně investice s pozitivním dopadem na společnost a planetu (tzv. sociálně odpovědné investice, označeny zkratkou SRI a IMPACT). Poradci fungují v řežimu honorováné poradenství, neboli jsou placeni za svůj čas a službu přímo klinetem. Cílem společnosti Greenvest je klientům budovat a spravovat majetek udržitelným způsobem, tak aby z něj například na stáří mohli čerpat rentu.
www.greenvest.cz


Melior Invest je společnost, která zajišťuje kompletní péči o investice klientů. Srdcem jejích služeb je individuální investiční poradenství, sestavování portfolií a kontrola investičního řešení v průběhu celé doby investování. Zaměřuje se na potřeby klienta a cílí na dlouhodobou spolupráci a vzájemnou důvěru. Svým klientům zajišťuje i právní a daňové poradenství pro jejich investice. Společnost se stará o klienty tak, aby jejich peníze neztrácely hodnotu a zároveň se zajímavě zhodnocovaly.
www.meliorinvest.cz


ELOP – 35 let zkušeností s eletroinstalacemi ve firmách i domácnostech, provozovatel jediného showroomu chytré elektroinstalace (smart home) v severních Čechách.
www.elop-servis.cz


Firma Procentrum Design, s.r.o. vznikla v roce 1993 jako zakázková tiskárna pro potisk textilu. Od počátku je naší snahou poskytovat klientům kompletní služby, které se snažíme neustále rozvíjet. V našich nových moderních prostorách máme vybavení pro přímý, transferový a sublimační tisk. Všechny tyto technologie jsou podporovány pomocnými provozy (DTP, příprava sít, balírna, doprava), které odpovídají evropským standardům i normám na ochranu životního prostředí.Pro kvalitní a rychlé splnění zakázky zajišťujeme kompletní servis zadavateli. 
www.procentrum.cz

Vytvořili jsme nástroje, které dávají výrobním ředitelům odpovědi zejména na tyto otázky:

  • Na kterých pracovištích se vyrábí a na kterých ne?
  • Proč výroba stojí?
  • Jak dlouho pracoviště stojí?
  • Která odstávka stojí nejvíc peněz?

Bez nutnosti upravovat zaběhnuté procesy. Neinvazivně, bez investic a složitých to instalací.
www.iqhubs.cz


Značka NEŠKRÁBEME.CZ je jedním z projektů podnikatele a investora Ondřeje Marka, který je členem TAB Boardu na Praze 4. Síť bezdotykových samoobslužných mycích boxů situoval do oblastí východně od Prahy a najdete je v Kolíně, Nymburce, Českém Brodě. Jedná se o samoobslužná mycí centra pro osobní a lehké užitkové automobily s mikropráškovou technologií, která jsou ve vyspělých evropských zemích jako Německo, Švýcarsko, Rakousko, Polsko či Itálie hojně rozšířená, ale v Česku zatím obecně téměř neznámá.
www.neskrabeme.cz


Jsme rodinná IT firma a zaměřujeme na návrhy implementace informačních technologií a řešení informačního prostředí ve firmách s cílem vytvořit co nejlepší podmínky pro jejich efektivní řízení. Na bázi celopodnikového informačního systému HELIOS Green vytváříme pro naše zákazníky řešení na klíč a dodáme i HW a ostatní SW produkty. Vytváříme tak systémová řešení, která pokrývají všechny procesy, umožňují zracionalizovat tok dat a informací ve firmě, získávat online potřebné informace a zefektivnit všechny probíhající procesy. změny dle potřeb uživatelů. Poskytujeme všechny potřebné služby v oblasti IT, jako jsou Zákaznický Hotline, konzultační služby, poradenství, školení, dodávky software a hardware. Naší hlavní specializací jsou integrované informační systémy pro prodejce automobilů a velké autoservisy, pro technické služby a pro svozové firmy.
www.infonova.cz


„Svůj koníček jsem překlopil v podnikání“ říká majitel firmy ing.Jan Myslil. Jsme specialisté na obytné vozy, jejich příslušenství a potřeby pro kempování. Zastupujeme na českém trhu francouzské značky PILOTE a LeVoyageur , a od roku 2009 i německou značku PHOENIX . Vlastníme největší showroom obytných vozů v Praze 9, kde kromě prodejny, najdete i servis a půjčovnu. Poradíme  Vám s výběrem Vašeho vozu tak, aby přesně odpovídal Vašim potřebám a požadavkům na trávení dovolené. Při sestavování modelu vycházíme zejména z našich dlouholetých zkušeností s používáním obytných vozů, a to vše dokážeme sladit s vašimi finančními možnostmi a představami.
www.pilote.cz

Podnikání v oblasti organizačního a ekonomického poradenství se věnujeme od roku 1991. Postupem doby byla činnost rozšiřována do podoby kompletních služeb účetního a daňového charakteru. Disponujeme vlastními pracovníky na zpracování daňových, účetních a mzdových služeb a využíváme specialisty v oborech daně, právo, audit a znalectví. Naším typickým klientem je výrobní nebo zpracovatelský podnik s 50 až 150 zaměstnanci, často se zahraniční majetkovou účastí. Intras Consulting, a.s. asistuje již u zrodu nápadu zahraničního podnikatele přenést část svých podnikatelských aktivit do České republiky, pomáháme se založením české provozovny nebo společnosti a přebíráme odpovědnost za ekonomické záležitosti. Dbáme na efektivitu, profesionalitu a ke každému klientovi přistupujeme individuálně, přesně tak, jak si jeho podnikání žádá.
www.intras.cz


Fragile je agenturou pro digitální marketing a na trhu je více než 10 let. To, co je pro Fragile charakteristické, je neformální prostředí i způsob myšlení, otevřenost, přímé jednání a flexibilita. Agentura pomáhá klientům se zvyšováním návštěvnosti webů, počtu online objednávek, zviditelnění značky a produktů nebo rozšiřováním fanoušků na všech sociálních sítích. Je jednou z prvních svobodných firem integrovaných do skupiny Etnetera Group.
www.fragile.cz


Rozhodli jsme se nechodit „dům od domu“ s nabídkou seo, ppc, fotomontáže nebo virtuální reality. Přesto to umíme a ještě daleko, daleko víc. Nejdříve se ale zeptáme, je-li to pro vaši cílovou skupinu to pravé. Poučení z realizovaných projektů, tzv. best practises, ukládáme do naší magické dna jako vzácné kovy. Ať už si klient objedná celé komunikační menu nebo jednotlivý chod, umíme mu vysvětlit, jaký přínos naše práce v konkrétním případě může mít pro jeho podnikání.
www.magicseven.czKristýna Stoklásková a její Šéfův svět je expert na svět asistentek. Pomůže vám ujasnit si, zda asistentku mít a jak ji osobně rozvíjet či nechat růst, abyste měli čas a myšlenky na věci, ve kterých jste nezastupitelní. Zabývá se náborem asistentek a dam v administrativě a má svoji databázi skvělých žen, čekajících na práci snů. Ať jste šéf, či asistentka – Šéfův svět vám pomůže vyrůst! Další Kristýninou aktivitou je soutěž Asistent/ka roku. Jde o významnou událost, která si klade za cíl zvýšit prestiž této pozice a ocenit ty nejlepší asistentky a asistenty z celé České republiky. Zároveň se soutěž snaží budovat povědomí o důležitosti funkce asistentů a asistentek ve firemní struktuře a poukázat na neocenitelný přínos pro každého zaměstnavatele.
www.sefuvsvet.cz


ASTOR-KOMPLEX s.r.o. Hradec Králové se věnuje poskytování služeb v oblasti slaboproudých bezpečnostních systémů, a to od návrhu přes realizaci po servisní a revizní činnost. Specializujeme se na protipožární systémy (EPS), zabezpečovací a poplachové systémy (PTZS), kamerové systémy (CCTV), docházkové a přístupové systémy atd.. Zároveň jsme provozovateli pultu centralizované ochrany při HZS Královéhradeckého kraje. Jsme držiteli certifikátu ISO 9000 a 14000, potvrzení Národního bezpečnostního úřadu na stupeň Důvěrné a členem profesní komory AGA.
www.astorkomplex.cz


Pomoci lidem v boji s nadváhou. Takový je cíl společnosti Systém asistovaného hubnutí s.r.o, kterou v roce 2006 založila Lenka Náměstková, DiS., registrovaný diplomovaný nutriční terapeut. Systém asistovaného hubnutí není jen náhodně zvolený název společnosti. Každé jeho jednotlivé slovo vyjadřuje podstatu fungování Systému jako takového. Systém značí, že jde o propracovaný soubor praktických opatření od denní komunikace s klientem přes konkrétní pokyny, co má udělat, a psychologických vazeb a tlaků, které zaručují přesný a jasný denní sestup hmotnosti. Asistovaného znamená, že klient je denně v kontaktu s odborníkem a vše je řešeno naprosto individuálně dle jeho potřeb. Hubnutí je sama podstata problému. Je však třeba říci, že se Systém nespecializuje pouze na redukci, pomáhá i lidem s problémy s příjmem potravy nebo těm, co mají jiné zdravotní problémy související s jídlem. Systém asistovaného hubnutí® je metoda, která jen základním jídlem vrací vychýlený zdravotní stav do normálu.
www.asistovane-hubnuti.com


Ryze česká stavební společnost založená v roce 1995, která svým zákazníkům nabízí produkty a služby v oblasti stavebnictví, zejména pak zemní a demoliční práce jakéhokoliv rozsahu, inženýrské stavby, rekultivace a sanace území. Dále nabízíme recyklaci stavebních sutí včetně výroby a prodeje tříděných zemin a recyklovaného kameniva.
http://bauset.cz/Jsme stabilní českou firmou působící na trhu v oblasti zeměměřičských služeb již od roku 1996. Naše společnost disponuje více než 30 profesionály a zkušenými specialisty v oboru. Díky nejnovějšímu technickému vybavení můžeme zaručit vysokou kvalitu a rychlost zpracování. Mezi naše služby patří zejména zpracování geometrických plánů, vytyčení objektů, hranic pozemků a zaměření nemovitostí, mapování, laserové skenování, letecké snímkování, pozemkové úpravy, majetkoprávní příprava staveb a komplexní poradenství v oboru geodezie.
www.geosrafo.cz


Zabýváme se prodejem výrobků těchto tří německých společnosti v České republice i na Slovensku. Svým klientům nabízíme nejen produkty, ale zpracováváme pro ně i technické návrhy a poskytujeme technické poradenství. Dále pořádáme odborná školení a semináře, které jsou zahrnuty do projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT. Od roku 2010 provozujeme v Praze sklad umožňující flexibilní dodávky různých prvků. Našim zákazníkům nabízíme nejen kvalitní německé produkty, ale i technickou podporu včetně zpracování návrhu řešení či optimalizaci návrhu zadávací dokumentace.
http://www.jpcz.cz


Sophia Solutions je česká IT konzultační společnost specializovaná na řešení zaměřená na podporu manažerského rozhodování. Našim zákazníkům pomáháme využívat a zhodnocovat podniková data pomocí datových skladů, reportingu, analýz dat, včetně velkých objemů nestrukturovaných dat (Big Data), řídit výkonnost společnosti, řídit lidský kapitál nebo digitalizovat a řídit oběh dokumentů. Zkrátka řečeno – pomáháme dělat správná rozhodnutí.
http://www.sophias.cz


Společnost AGILO.CZ působí ve třech propojených oblastech: servis pro lékaře, digitalizace dokumentů a vývoj software. To vše za účelem úspory nákladů na přebujelou agendu firem. Technický servis pro lékaře obnáší celkové zajištění chodu ordinace od servisu počítačů a periferií (RTG, ultrazvuk…..) údržbu softwaru, kamer, zálohování dat a poradenství ve vztahu lékař – pojišťovna. Digitalizace provádí převod papírových dokumentů firem a úřadů do elektronické podoby. S tím souvisí reorganizace archivů, zpracování korespondence, skartace. SW oddělení vyvíjí na zakázku jak malé aplikace, tak i velké systémy s nimiž mohou uživatelé pracovat i na dálku.
www.agilo.cz


Jmenujeme se Jungle Interiors a poskytujeme interiérovou zeleň jako komplexní zahradnický servis pro firmy. Jedná se především o pronájem rostlin s pravidelnou údržbou, dodávky řezaných květin, péči o exteriérovou zeleň. Jsme významným poskytovatelem těchto služeb po celé ČR. Naše společnost je postavená na dlouhodobé spolupráci se zákazníky. Jsme dobří v tom, že provádíme pravidelnou kontrolu našich služeb a rychle reagujeme na potřeby zákazníka. Zaměstnáváme odborníky a nabízíme nejnovější technologické i designové trendy.
www.jungleinteriors.cz


Společnost Bono Art vyrábí a dodává výstavní sestavy, prezentační stěny (pop-up) a další produkty pro firemní prezentace v interiéru i do exteriéru.  Tyto profesionální produkty se vyznačují dlouhou životností, jednoduchou obsluhou a kvalitní funkčností. Bono Art již 15 let dodává zákazníkům po celé ČR svoje výrobky v požadovaných termínech a vysoké kvalitě.
www.bonoart.cz


Firma Volter s.r.o. byla založena roku 2010, zabývá se vývojem a výrobou multifunkčních sportovních a invalidních vozíků/kočárků pod značkou xROVER i xDriver. Produkt získal následující certifikace – užitný vzor, průmyslový vzor, ochranné známky a zkušební testy. Do její další činnosti momentálně spadá kromě výroby vozíků i oblast medií, distribuce speciálních zdravotních komponentů pro zdravotní zařízení, zejména vybavení laboratoří.
www.volter.cz


Spoločnosť PRODAN INTERIER s.r.o vznikla v roku 2007. Z malej projekčnej kancelárie v priebehu rokov vyrástla štandardná výroba.  V sídle spoločnosti vyrába podľa požiadaviek klienta nábytok na mieru – od jednoduchého atypického prevedenia až po to najluxusnejšie. Má za sebou množstvo významných projektov. Takmer v každej významnejšej budove v Bratislave, od business centier až po jednotlivé nákupné centrá, zanechala výsledky svojej práce. Postupne sa spoločnosť začala rozvíjať aj do ďalších odvetví. Vznikli oddelenia OFFICE, INTERIER, LIGHTS a CONCEPT.
www.prodan.sk


Od roku 1991 tvoríme automatizáciu. Vytvárame stabilné procesy, ergonómické pracoviská a zvyšujeme produktivitu pre šetrenie nákladov komplexnými riešeniami v oblasti automatizácie, procesnej analytiky a priemyselnej robotiky. Robíme automatizácie výrobných procesov a robotizovaných pracovísk s dodaním na kľúč. Od návrhu procesu, simuláciu cez mechanickú a elektro konštrukciu, inštaláciu až po uvedenie do prevádzky a technickú podporu, analýzu plynných, kvapalných a tuhých vzoriek v procese výroby pre široké spektrum priemyselných odvetví a technologických postupov.
www.3dsro.sk


Od roku 2015 sa Butterfly s.r.o. pod značkou Butterfly venuje realitnej činnosti. Vznikla na základe skúsenosti prístupu niektorých realitných maklérov. Ich neprofesionálny prístup, nedostatok komunikačných zručností, minimálna znalosť ponúkaných nehnuteľností, neznalosť práva a celého realitného procesu ju po pár rokoch priviedli k rozhodnutiu vstúpiť do realitného biznisu a robiť to tak, aby nielen uspokojila potreby a požiadavky klientov, ale bola aj na svoju prácu hrdá a rozvíjala ju ďalej. Spolupracujeme s finančnými inštitúciami, máme vlastného notára, poskytujeme služby „na kľúč“ alebo len realitnú asistenciu. Všetko podľa požiadaviek klienta. Drží sa hesla „Staň sa poctivým a dobrým človekom, a keď nič iné, postaráš sa o to, že bude o jedného darebáka menej.“
www.butterfly-reality.sk


Spoločnosť som založil v roku 2002 a hlavnou činnosťou bola realitka a vedenie účtovnícva. Neskôr som sa dal na dráhu recyklátora a zaviedol som ako prvá spoločnosť zber PET flaš a vrchnákov v materských a ZŠ na Slovensku.  V súčastnosti sa Spoločnosť  zaoberá spracovaním plastového odpadu 12rokov. V posledných 3 rokoch nás trh donútil sa špecializovať na uzky počet plastov a v tom sa zlepšovať a tak sme postavili jedinečnú optickú triediacu linku na Slovensku.
www.tenarry.sk


Sme rýchlo rastúca spoločnosť so sídlom v Bratislave. Náš tím odborníkov sa skladá väčšinou z mladých ľudí s otvoreným prístupom, ktorí radi riešia nové výzvy. Zameriavame sa na vývoj a podporu v oblasti systémovej integrácie – riešenie problémov s kompatibilitou medzi rôznymi platformami. Naše služby zahŕňajú správu vstupov a výstupov z rôznych platforiem.
www.igtconsulting.eu


Digitálna marketingová agentúra s viac ako 21 ročnými skúsenosťami s webovými projektmi na mieru. Našim klientom poskytujeme merateľné a zrozumiteľné výsledky. Posúvame vašu online marketingovú komunikáciu vpred. Sme spokojní len vtedy, ak sú spokojní naši klienti ako aj užívatelia finálnych produktov.
www.wisible.sk


Prinášame inovatívne marketingové riešenia. Tvoríme z priestorov miesta pozitívneho zážitku. Vytvárame hravú, voňavú a príjemnú atmosféru pre Vás i Vášho zákazníka. Sme sme dnes jeden z kľúčových hráčov v oblasti zmyslového marketingu v strednej Európe.
Produkty a služby: In Store Rádio, Aroma marketing, Reklamné obrazovky, POS reklama. Nájdete nás v obchodoch, hoteloch, nákupných centrách, bankách, kasínach a mnohých iných miestach.
www.storemedia.eu


Jeden z najlepších sneaker a basketbal obchodov v Čechách a na Slovensku, ktorého predajne sú v Bratislave,v Prahe a v Košiciach. Maloobchod, veľkoobchod, e-commerce so streatwear, sportwear a snekers pre lifestyle a basketbal v SK a CZ.
www.thestreets.sk


Datacon a.s. patrí medzi najskúsenejšie a najstabilnejšie účtovné firmy na Slovensku. Sme tu pre klientov, ktorí si želajú viac ako len spracovanie účtovníctva a miezd. Klientov, ktorí si uvedomujú, aký komfort a rozsiahle know – how im poskytne firma s viac ako 20 odborníkmi. Prinášame tiež inovácie v podobe nástrojov, ktoré umožňujú jednoducho a efektívne používať účtovnícke dáta pre manažment. Máme unikátnu platformu, vďaka ktorej klient získa online prehľadný prístup k príjmom, výdajom, hospodárskemu výsledku, pohľadávkam a záväzkom.
www.nasuctovnik.cz


Menšia špecializovaná recruitment agentúra. Zameriavame sa špeciálne na IT pozície, ktoré sú náročnejšie na obsadenie a kvôli špecifikácii náročnejšie aj na pochopenie pre bežných recruiterov a HR špecialistov. Nájdeme jednotky medzi nulami.
www.unlimitrecruitment.comJeden z lídrov v oblasti upevňovacích systémov je Sikla už takmer päť desaťročí kompetentným partnerom pri technickom vybavení budov a stavbe priemyselných zariadení. Pre našich zákazníkov prinášame najlepšie riešenia ich problémov v oblasti podpory a upevnenia potrubných vedení v pozemných stavbách a pri výstavbe zariadení. Produkty Sikla sa používaj vo vyše 35 krajinách celého sveta. Sme zastúpení takmer v každej európskej krajine, buď vlastnou dcérskou spoločnosťou, alebo našim distribučným partnerom.
www.sikla.sk


Predajca zariadení pre úsporu , úpravu vody a bezpečnosť na pracovisku. Špecialista pre návrh bezpečnostných spŕch. Výrobca svetlovodov SUNWAY, jediná slovenská spoločnosť, ktorá vyrába svetlovody na Slovensku.
www.saprem.sk


Od roku 2012 RM ASSET s.r.o. pod značkou DYNASTIC vytvára rodokmene a rodinné alebo firmené erby. Spája minulosť zapadnutú prachom s možnosťami súčasnosti. Cieľom je umožniť klientom nazrieť do životov predkov na základe odborne podložených faktov a zachovať ich pre budúce generácie.
www.dynastic.sk


SAYTECH je špičková spoločnosť v Slovenskej republike – líder v poskytovaní prístupových riešení a správy návštevníkov s detailmi a riešeniami orientovanými na budúcnosť. Systémy SKIDATA zaručujú rýchly a bezpečný prístup pre ľudí a vozidlá v: lyžiarskych oblastiach, nákupných centrách, veľkých letiskách, mestách, športových štadiónoch, veľtrhoch a zábavných parkoch.
www.saytech.sk


Spoločnosť Cortesa s.r.o. vznikla v roku 2006 ako full servisová reklamná agentúra. V priebehu niekoľkých rokov sa vyprofilovala na poskytovateľa služieb v oblasti marketingových predmetov od návrhu až po realizáciu. Sme rodinný podnik, kde všetci ťaháme za jeden povraz. Naše heslo “Special gifts for special moments” predstavuje našu neustálu snahu vytvárať a dodávať pre firmy kreatívne, originálne a účinné marketingové predmety, ktoré pomáhajú zvýšiť predaj a posilniť vzťah so zákazníkom.
www.cortesa.sk


Hľadáme efektívne spôsoby riešenia každého marketingového zadania alebo výzvy. Zabezpečujeme služby naprieč celým marketingovým mixom a pre svojich klientov robíme maximum, aby sme naplnili ich očakávania. Či už treba zastrešiť veľkú komunikačnú kampaň zahŕňajúcu napríklad návrh stratégie, tvorbu novej značky, TV a rádio spoty, outdoor, print či digital, alebo pokojne “iba” dizajn a výrobu letákov.
www.4memedia.sk

Výroba modulárnych stavieb od roku 1993. Počas tejto doby naše výrobné procesy prešli mnohými zdokonaleniami. Moduly umožňujú vybudovanie všetkých stavieb podľa vašich potrieb. Jednotlivé moduly môžu stáť samostatne, sú stohovateľné do troch podlaží a takisto je ich možné ukladať vedľa seba a aj nad seba v rôznych uhloch, nakoľko to statika umožňuje.
www.benekon.sk