Naši členové

Naši členové

Členy TAB jsou zkušení ředitelé a majitelé ze středních i menších firem – od odborně a poradensky zaměřených společností až po společnosti výrobní, obchodní, distribuční, ze služeb a dalších oborů a odvětví. Členství v TAB přináší majitelům firem:
  • hlubší a nezávislý pohled na jejich společnost
  • nové postřehy, myšlenky a nápady pro rozvoj podnikání.
  Nápady a řešení jsou získávány nejen na konkrétním boardu, ale mohou přicházet – díky celosvětové síti TAB Board – i od ostatních podnikatelů, více než 3.000 majitelů firem ze všech regionů světa. Členové TAB Board rychleji vylepšují své podnikání díky sdílení praktických podnikatelských znalostí, zkušeností při zasedání boardů – nových nápadů, strategií a taktik, které se už osvědčily v jiných odvětvích či regionech. To vše vede k rychlejšímu rozvoji firmy, menšímu počtu špatných rozhodnutí a ulehčení od stresu ve vašem podnikání. TAB vám tak umožňuje snadněji dovést vaše podnikání na vyšší úroveň a šetří vám čas i peníze.        

ASTOR-KOMPLEX s.r.o.

www.astorkomplex.cz ASTOR-KOMPLEX s.r.o. Hradec Králové se věnuje poskytování služeb v oblasti slaboproudých bezpečnostních systémů, a to od návrhu přes realizaci po servisní a revizní činnost. Specializujeme se na protipožární systémy (EPS), zabezpečovací a poplachové systémy (PTZS), kamerové systémy (CCTV), docházkové a přístupové systémy atd.. Zároveň jsme provozovateli pultu centralizované ochrany při HZS Královéhradeckého kraje. Jsme držiteli certifikátu ISO 9000 a 14000, potvrzení Národního bezpečnostního úřadu na stupeň Důvěrné a členem profesní komory AGA.  

Kompetenz People s.r.o.

www.kompetenzpeople.cz; Společnost, která působí v oboru personalistiky, a to ve všech souvislostech. V jejím názvu je jasné poselství – spojení kompetencí a člověka. Firemní tým pracuje na vyhledávání a oslovení nejvhodnějších kandidátů na různé pozice, jejich přípravou na vstup do firem klientů formou důkladných pohovorů a diagnostiky, a tím se ke klientům dostávají „předpřipravení“ jedinci. Kompetenz People je partnerem i malých a středních firem, kterým zajišťuje v rámci služeb nastavení procesů v oblasti práce s lidmi, ověření schopností v rámci assessement centra, potvrzení kompetencí a motivace v development centrech, koučink pro klíčové zaměstnance, kurzy a workshopy osobního rozvoje a poradenství manažerům a majitelům společností v dalším rozvoji personální práce a péče.  

BAUSET CZ, a.s.

http://bauset.cz/ Ryze česká stavební společnost založená v roce 1995, která svým zákazníkům nabízí produkty a služby v oblasti stavebnictví, zejména pak zemní a demoliční práce jakéhokoliv rozsahu, inženýrské stavby, rekultivace a sanace území. Dále nabízíme recyklaci stavebních sutí včetně výroby a prodeje tříděných zemin a recyklovaného kameniva.  

GEOŠRAFO, s.r.o.

http://www.geosrafo.cz Jsme stabilní českou firmou působící na trhu v oblasti zeměměřičských služeb již od roku 1996. Naše společnost disponuje více než 30 profesionály a zkušenými specialisty v oboru. Díky nejnovějšímu technickému vybavení můžeme zaručit vysokou kvalitu a rychlost zpracování. Mezi naše služby patří zejména zpracování geometrických plánů, vytyčení objektů, hranic pozemků a zaměření nemovitostí, mapování, laserové skenování, letecké snímkování, pozemkové úpravy, majetkoprávní příprava staveb a komplexní poradenství v oboru geodezie.  

1.pozitivní

http://www.1pozitivni.cz Jsme komunikační agentura zaměřená na byznysové, marketingové a komunikační poradenství, budování značek, kreativní koncepty a corporate identity. V rámci dlouhodobého servisu a implementace nových konceptů poskytujeme našim klientům kompletní servis – grafický design, public relations, digitální komunikaci – weby, SEO, PPC, sociální sítě. Na trhu jsme od rodu 1996. Našimi  zákazníky jsou především české společnosti střední a menší velikosti.  

Jordahl & Pfeiffer, stavební technika

http://www.jpcz.cz Zabýváme se prodejem výrobků těchto tří německých společnosti v České republice i na Slovensku. Svým klientům nabízíme nejen produkty, ale zpracováváme pro ně i technické návrhy a poskytujeme technické poradenství. Dále pořádáme odborná školení a semináře, které jsou zahrnuty do projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT. Od roku 2010 provozujeme v Praze sklad umožňující flexibilní dodávky různých prvků. Našim zákazníkům nabízíme nejen kvalitní německé produkty, ale i technickou podporu včetně zpracování návrhu řešení či optimalizaci návrhu zadávací dokumentace.  

Sophia Solutions

http://www.sophias.cz Sophia Solutions je česká IT konzultační společnost specializovaná na řešení zaměřená na podporu manažerského rozhodování. Našim zákazníkům pomáháme využívat a zhodnocovat podniková data pomocí datových skladů, reportingu, analýz dat, včetně velkých objemů nestrukturovaných dat (Big Data), řídit výkonnost společnosti, řídit lidský kapitál nebo digitalizovat a řídit oběh dokumentů. Zkrátka řečeno – pomáháme dělat správná rozhodnutí.  

AGILO.CZ

http://www.agilo.cz Společnost AGILO.CZ působí ve třech propojených oblastech: servis pro lékaře, digitalizace dokumentů a vývoj software. To vše za účelem úspory nákladů na přebujelou agendu firem. Technický servis pro lékaře obnáší celkové zajištění chodu ordinace od servisu počítačů a periferií (RTG, ultrazvuk…..) údržbu softwaru, kamer, zálohování dat a poradenství ve vztahu lékař – pojišťovna. Digitalizace provádí převod papírových dokumentů firem a úřadů do elektronické podoby. S tím souvisí reorganizace archivů, zpracování korespondence, skartace. SW oddělení vyvíjí na zakázku jak malé aplikace, tak i velké systémy s nimiž mohou uživatelé pracovat i na dálku.  

Jungle Interiors

http://www.jungleinteriors.cz Jmenujeme se Jungle Interiors a poskytujeme interiérovou zeleň jako komplexní zahradnický servis pro firmy. Jedná se především o pronájem rostlin s pravidelnou údržbou, dodávky řezaných květin, péči o exteriérovou zeleň. Jsme významným poskytovatelem těchto služeb po celé ČR. Naše společnost je postavená na dlouhodobé spolupráci se zákazníky. Jsme dobří v tom, že provádíme pravidelnou kontrolu našich služeb a rychle reagujeme na potřeby zákazníka. Zaměstnáváme odborníky a nabízíme nejnovější technologické i designové trendy.  

Bono Art

http://www.bonoart.cz Společnost Bono Art vyrábí a dodává výstavní sestavy, prezentační stěny (pop-up) a další produkty pro firemní prezentace v interiéru i do exteriéru.  Tyto profesionální produkty se vyznačují dlouhou životností, jednoduchou obsluhou a kvalitní funkčností. Bono Art již 15 let dodává zákazníkům po celé ČR svoje výrobky v požadovaných termínech a vysoké kvalitě.  

Fortemix

www.fortemix.cz www.trymat.cz Společnost Fortemix s.r.o. je českou společností specializující se na výrobu průmyslových podlahových systémů. Na této specializaci budujeme moderní podnik, který se díky kvalitě, ceně a inovacím etabloval již v 9 zemích střední a východní Evropy. Naše hmoty (vsypy, potěry, samonivelační stěrky) obsahují aditiva ASA a CRYX, které výrazně snižují objemové změny a tím snižují tvorbu mikrotrhlin, což je důležité jak u nových podlah, tak u renovací podlah, rekonstrukcí podlah a u oprav podlah. Naším cílem není stát se „dalším z mnoha”, ale stát se důležitým partnerem v oblasti stavebních hmot a chemie. Aby se tak stalo, děláme vše pro spokojenost zákazníka v každé oblasti – ať už jde o pohotovou reakci na požadavky zákazníka, technickou pomoc, kvalitu našich výrobků, rychlost výroby.  

Labox

http://www.labox.cz Společnost Labox je už 22 let předním výrobcem laminárních boxů a dodavatelem investičních celků technologie čistých prostor. V oblasti služeb pro čisté prostory nabízí profesionální servis, údržbu, měření a validace čistých prostor, laminárních boxů, vzduchotechniky, sterilizátorů, termostatů, inkubátorů, mrazáků a další tepelné techniky. Pro čisté prostory (tj. prostory s řízenou čistotou vzduchu) nabízí kompletní zajištění všech činností souvisejících s danou investicí tj. od konkretizace zadání přes zpracování studie a prováděcího projektu, získání příslušných povolení, vlastní realizaci, uvedení zařízení do zkušebního provozu až po kvalifikaci a validaci čistého prostoru a instalované technologie a záruční i pozáruční servis.  

Volter

http://www.volter.cz Firma Volter s.r.o. byla založena roku 2010, zabývá se vývojem a výrobou multifunkčních sportovních a invalidních vozíků/kočárků pod značkou xROVER i xDriver. Produkt získal následující certifikace – užitný vzor, průmyslový vzor, ochranné známky a zkušební testy. Do její další činnosti momentálně spadá kromě výroby vozíků i oblast medií, distribuce speciálních zdravotních komponentů pro zdravotní zařízení, zejména vybavení laboratoří.