Naši členové

Naši členové

Členy TAB jsou zkušení ředitelé a majitelé ze středních i menších firem – od odborně a poradensky zaměřených společností až po společnosti výrobní, obchodní, distribuční, ze služeb a dalších oborů a odvětví.

Členství v TAB přináší majitelům firem:

  • hlubší a nezávislý pohled na jejich společnost
  • nové postřehy, myšlenky a nápady pro rozvoj podnikání.

Nápady a řešení jsou získávány nejen na konkrétním boardu, ale mohou přicházet – díky celosvětové síti TAB Board – i od ostatních podnikatelů, více než 3.000 majitelů firem ze všech regionů světa.

Členové TAB Board rychleji vylepšují své podnikání díky sdílení praktických podnikatelských znalostí, zkušeností při zasedání boardů – nových nápadů, strategií a taktik, které se už osvědčily v jiných odvětvích či regionech. To vše vede k rychlejšímu rozvoji firmy, menšímu počtu špatných rozhodnutí a ulehčení od stresu ve vašem podnikání.

TAB vám tak umožňuje snadněji dovést vaše podnikání na vyšší úroveň a šetří vám čas i peníze.

Procentrum Design, s.r.o.

www.procentrum.cz

Firma Procentrum Design, s.r.o. vznikla v roce 1993 jako zakázková tiskárna pro potisk textilu. Od počátku je naší snahou poskytovat klientům kompletní služby, které se snažíme neustále rozvíjet. V našich nových moderních prostorách máme vybavení pro přímý, transferový a sublimační tisk.

Všechny tyto technologie jsou podporovány pomocnými provozy (DTP, příprava sít, balírna, doprava), které odpovídají evropským standardům i normám na ochranu životního prostředí.

Pro kvalitní a rychlé splnění zakázky zajišťujeme kompletní servis zadavateli. V praxi to znamená, že veškerou korespondenci, zadání zakázky, zpracování tiskových podkladů, přípravu šablon, nátisk vzorků, vlastní tisk zakázky a balení zajišťujeme vlastními pracovníky. Jejich zkušenosti umožňují již při zadání zakázky optimalizaci tisku a to jak v cenách, tak i ve výběru potiskovaného materiálu.

IQHUBS s.r.o

www.iqhubs.cz

 

Vytvořili jsme nástroje, které dávají výrobním ředitelům odpovědi zejména na tyto otázky:

  • Na kterých pracovištích se vyrábí a na kterých ne?
  • Proč výroba stojí?
  • Jak dlouho pracoviště stojí?
  • Která odstávka stojí nejvíc peněz?
  • Pracují zařízení v ideálním taktu?

    Bez nutnosti upravovat zaběhnuté procesy. Neinvazivně, bez investic a složitých to instalací.

Ondra Marek SE

www.neskrabeme.cz  

Značka NEŠKRÁBEME.CZ je jedním z projektů podnikatele a investora Ondřeje Marka, který je členem TAB Boardu na Praze 4. Síť bezdotykových samoobslužných mycích boxů situoval do oblastí východně od Prahy a najdete je v Kolíně, Nymburce, Českém Brodě.

Jedná se o samoobslužná mycí centra pro osobní a lehké užitkové automobily s mikropráškovou technologií, která jsou ve vyspělých evropských zemích jako Německo, Švýcarsko, Rakousko, Polsko či Itálie hojně rozšířená, ale v Česku zatím obecně téměř neznámá.

Bezkontaktní myčky jsou otevřené nonstop a díky vyhřívané podlaze jednotlivých boxů a použití teplé vody dokonce i při mrazech až do -20 °C. Bezkontaktní mytí je daleko šetrnější k autu i přírodě než to klasické a zákazníka navíc vyjde mnohem levněji, své auto si zde může každý umýt už od deseti korun, a to i na těžko přístupných místech.

 

INFO-NOVA s.r.o.

www.infonova.cz

Jsme rodinná IT firma a zaměřujeme na návrhy implementace informačních technologií a řešení informačního prostředí ve firmách s cílem vytvořit co nejlepší podmínky pro jejich efektivní řízení. Na bázi celopodnikového informačního systému HELIOS Green vytváříme pro naše zákazníky řešení na klíč a dodáme i HW a ostatní SW produkty. Vytváříme tak systémová řešení, která pokrývají všechny procesy, umožňují zracionalizovat tok dat a informací ve firmě, získávat online potřebné informace a zefektivnit všechny probíhající procesy.

V rámci informačních systémů vyvíjíme branžová řešení, speciální moduly, realizujeme specifické dovývoje a změny dle potřeb uživatelů. Poskytujeme všechny potřebné služby v oblasti IT, jako jsou Zákaznický Hotline, konzultační služby, poradenství, školení, dodávky software a hardware.

Naší hlavní specializací jsou integrované informační systémy pro prodejce automobilů a velké autoservisy, pro technické služby a pro svozové firmy.

 

Camping City

www.pilote.cz

„Svůj koníček jsem překlopil v podnikání“ říká majitel firmy ing.Jan Myslil. Jsme specialisté na obytné vozy, jejich příslušenství a potřeby pro kempování. Zastupujeme na českém trhu francouzské značky PILOTE a LeVoyageur , a od roku 2009 i německou značku PHOENIX . Vlastníme největší showroom obytných vozů v Praze 9, kde kromě prodejny, najdete i servis a půjčovnu. Poradíme  Vám s výběrem Vašeho vozu tak, aby přesně odpovídal Vašim potřebám a požadavkům na trávení dovolené. Při sestavování modelu vycházíme zejména z našich dlouholetých zkušeností s používáním obytných vozů, a to vše dokážeme sladit s vašimi finančními možnostmi a představami.

 

SMART-CON s.r.o.

www.smart-con.cz

Jsme specialisté na zařízení pro bezdrátovou komunikaci      Navazujeme na mnohaletou tradici české společnosti Conel, jejíž produkty jsou známé po celém světě. Našim současným hlavním technologickým partnerem je mezinárodní společnost Advantech 

Naší doménou jsou průmyslové mobilní routery a další zařízení určená do aplikací, kde primární roli hraje komunikace v rámci mobilních sítí (LTE, HSPA+, UMTS, EDGE či GPRS). Poradíme našim zákazníkům nejen s výběrem vhodného produktu z našeho portfolia, ale také s technickým řešením. Naše zařízení najdete např. v dopravě a dopravních prostředcích, v parkovacích a prodejních automatech, v zařízeních zabezpečovací techniky i kontroly úniku a měření plynu, i všude tam, kde je třeba varovat před možnými živelnými katastrofami.

 

Intras Consulting, a.s.

www.intras.cz

Podnikání v oblasti organizačního a ekonomického poradenství se věnujeme od roku 1991. Postupem doby byla činnost rozšiřována do podoby kompletních služeb účetního a daňového charakteru.

Disponujeme vlastními pracovníky na zpracování daňových, účetních a mzdových služeb a využíváme specialisty v oborech daně, právo, audit a znalectví.

Naším typickým klientem je výrobní nebo zpracovatelský podnik s 50 až 150 zaměstnanci, často se zahraniční majetkovou účastí. Intras Consulting, a.s. asistuje již u zrodu nápadu zahraničního podnikatele přenést část svých podnikatelských aktivit do České republiky, pomáháme se založením české provozovny nebo společnosti a přebíráme odpovědnost za ekonomické záležitosti. Dbáme na efektivitu, profesionalitu a ke každému klientovi přistupujeme individuálně, přesně tak, jak si jeho podnikání žádá.

Fragile Media s.r.o.

www.fragile.cz

Fragile je agenturou pro digitální marketing a na trhu je více než 10 let. To, co je pro Fragile charakteristické, je neformální prostředí i způsob myšlení, otevřenost, přímé jednání a flexibilita. Agentura pomáhá klientům se zvyšováním návštěvnosti webů, počtu online objednávek, zviditelnění značky a produktů nebo rozšiřováním fanoušků na všech sociálních sítích. Je jednou z prvních svobodných firem integrovaných do skupiny Etnetera Group.

 

Magic Seven s.r.o.

www.magicseven.cz

Rozhodli jsme se nechodit „dům od domu“ s nabídkou seo, ppc, fotomontáže nebo virtuální reality. Přesto to umíme a ještě daleko, daleko víc. Nejdříve se ale zeptáme, je-li to pro vaši cílovou skupinu to pravé. Poučení z realizovaných projektů, tzv. best practises, ukládáme do naší magické dna jako vzácné kovy. Ať už si klient objedná celé komunikační menu nebo jednotlivý chod, umíme mu vysvětlit, jaký přínos naše práce v konkrétním případě může mít pro jeho podnikání.

 

ASTOR-KOMPLEX s.r.o.

www.astorkomplex.cz

ASTOR-KOMPLEX s.r.o. Hradec Králové se věnuje poskytování služeb v oblasti slaboproudých bezpečnostních systémů, a to od návrhu přes realizaci po servisní a revizní činnost.

Specializujeme se na protipožární systémy (EPS), zabezpečovací a poplachové systémy (PTZS), kamerové systémy (CCTV), docházkové a přístupové systémy atd.. Zároveň jsme provozovateli pultu centralizované ochrany při HZS Královéhradeckého kraje. Jsme držiteli certifikátu ISO 9000 a 14000, potvrzení Národního bezpečnostního úřadu na stupeň Důvěrné a členem profesní komory AGA.

 

Šéfův svět

www.sefuvsvet.cz

Kristýna Stoklásková a její Šéfův svět je expert na svět asistentek. Pomůže vám ujasnit si, zda asistentku mít a jak ji osobně rozvíjet či nechat růst, abyste měli čas a myšlenky na věci, ve kterých jste nezastupitelní. Zabývá se náborem asistentek a dam v administrativě a má svoji databázi skvělých žen, čekajících na práci snů. Ať jste šéf, či asistentka – Šéfův svět vám pomůže vyrůst!

Další Kristýninou aktivitou je soutěž Asistent/ka roku. Jde o významnou událost, která si klade za cíl zvýšit prestiž této pozice a ocenit ty nejlepší asistentky a asistenty z celé České republiky. Zároveň se soutěž snaží budovat povědomí o důležitosti funkce asistentů a asistentek ve firemní struktuře a poukázat na neocenitelný přínos pro každého zaměstnavatele.

 

Systém asistovaného hubnutí s.r.o.

www.asistovane-hubnuti.com

 

Pomoci lidem v boji s nadváhou. Takový je cíl společnosti Systém asistovaného hubnutí s.r.o, kterou v roce 2006 založila Lenka Náměstková, DiS., registrovaný diplomovaný nutriční terapeut. Systém asistovaného hubnutí není jen náhodně zvolený název společnosti. Každé jeho jednotlivé slovo vyjadřuje podstatu fungování Systému jako takového. Systém značí, že jde o propracovaný soubor praktických opatření od denní komunikace s klientem přes konkrétní pokyny, co má udělat, a psychologických vazeb a tlaků, které zaručují přesný a jasný denní sestup hmotnosti. Asistovaného znamená, že klient je denně v kontaktu s odborníkem a vše je řešeno naprosto individuálně dle jeho potřeb. Hubnutí je sama podstata problému. Je však třeba říci, že se Systém nespecializuje pouze na redukci, pomáhá i lidem s problémy s příjmem potravy nebo těm, co mají jiné zdravotní problémy související s jídlem. Systém asistovaného hubnutí® je metoda, která jen základním jídlem vrací vychýlený zdravotní stav do normálu.

BAUSET CZ, a.s.

http://bauset.cz/

Ryze česká stavební společnost založená v roce 1995, která svým zákazníkům nabízí produkty a služby v oblasti stavebnictví, zejména pak zemní a demoliční práce jakéhokoliv rozsahu, inženýrské stavby, rekultivace a sanace území. Dále nabízíme recyklaci stavebních sutí včetně výroby a prodeje tříděných zemin a recyklovaného kameniva.

 

GEOŠRAFO, s.r.o.

http://www.geosrafo.cz

Jsme stabilní českou firmou působící na trhu v oblasti zeměměřičských služeb již od roku 1996. Naše společnost disponuje více než 30 profesionály a zkušenými specialisty v oboru. Díky nejnovějšímu technickému vybavení můžeme zaručit vysokou kvalitu a rychlost zpracování. Mezi naše služby patří zejména zpracování geometrických plánů, vytyčení objektů, hranic pozemků a zaměření nemovitostí, mapování, laserové skenování, letecké snímkování, pozemkové úpravy, majetkoprávní příprava staveb a komplexní poradenství v oboru geodezie.

 

Jordahl & Pfeiffer, stavební technika

http://www.jpcz.cz

Zabýváme se prodejem výrobků těchto tří německých společnosti v České republice i na Slovensku. Svým klientům nabízíme nejen produkty, ale zpracováváme pro ně i technické návrhy a poskytujeme technické poradenství. Dále pořádáme odborná školení a semináře, které jsou zahrnuty do projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT. Od roku 2010 provozujeme v Praze sklad umožňující flexibilní dodávky různých prvků.

Našim zákazníkům nabízíme nejen kvalitní německé produkty, ale i technickou podporu včetně zpracování návrhu řešení či optimalizaci návrhu zadávací dokumentace.

 

Sophia Solutions

http://www.sophias.cz

Sophia Solutions je česká IT konzultační společnost specializovaná na řešení zaměřená na podporu manažerského rozhodování. Našim zákazníkům pomáháme využívat a zhodnocovat podniková data pomocí datových skladů, reportingu, analýz dat, včetně velkých objemů nestrukturovaných dat (Big Data), řídit výkonnost společnosti, řídit lidský kapitál nebo digitalizovat a řídit oběh dokumentů.

Zkrátka řečeno – pomáháme dělat správná rozhodnutí.

 

AGILO.CZ

http://www.agilo.cz

Společnost AGILO.CZ působí ve třech propojených oblastech: servis pro lékaře, digitalizace dokumentů a vývoj software. To vše za účelem úspory nákladů na přebujelou agendu firem. Technický servis pro lékaře obnáší celkové zajištění chodu ordinace od servisu počítačů a periferií (RTG, ultrazvuk…..) údržbu softwaru, kamer, zálohování dat a poradenství ve vztahu lékař – pojišťovna. Digitalizace provádí převod papírových dokumentů firem a úřadů do elektronické podoby. S tím souvisí reorganizace archivů, zpracování korespondence, skartace. SW oddělení vyvíjí na zakázku jak malé aplikace, tak i velké systémy s nimiž mohou uživatelé pracovat i na dálku.

 

Jungle Interiors

http://www.jungleinteriors.cz

Jmenujeme se Jungle Interiors a poskytujeme interiérovou zeleň jako komplexní zahradnický servis pro firmy. Jedná se především o pronájem rostlin s pravidelnou údržbou, dodávky řezaných květin, péči o exteriérovou zeleň. Jsme významným poskytovatelem těchto služeb po celé ČR. Naše společnost je postavená na dlouhodobé spolupráci se zákazníky. Jsme dobří v tom, že provádíme pravidelnou kontrolu našich služeb a rychle reagujeme na potřeby zákazníka. Zaměstnáváme odborníky a nabízíme nejnovější technologické i designové trendy.

 

Bono Art

http://www.bonoart.cz

Společnost Bono Art vyrábí a dodává výstavní sestavy, prezentační stěny (pop-up) a další produkty pro firemní prezentace v interiéru i do exteriéru.  Tyto profesionální produkty se vyznačují dlouhou životností, jednoduchou obsluhou a kvalitní funkčností. Bono Art již 15 let dodává zákazníkům po celé ČR svoje výrobky v požadovaných termínech a vysoké kvalitě.

 

Volter

http://www.volter.cz

Firma Volter s.r.o. byla založena roku 2010, zabývá se vývojem a výrobou multifunkčních sportovních a invalidních vozíků/kočárků pod značkou xROVER i xDriver. Produkt získal následující certifikace – užitný vzor, průmyslový vzor, ochranné známky a zkušební testy. Do její další činnosti momentálně spadá kromě výroby vozíků i oblast medií, distribuce speciálních zdravotních komponentů pro zdravotní zařízení, zejména vybavení laboratoří.