Co je TAB Board?

TAB Board (The Alternative Board®)

Majitelé velkých společností mohou při strategickém řízení svých firem využívat zkušeností svého managementu a také členů představenstva. Takovou možnost malé a střední firmy ve většině případů nemají a mnoho jejich majitelů se potýká s tím, že jsou na většinu svých zásadních rozhodnutí sami.

Důvodem je fakt, že malí a střední podnikatelé si nemohou dovolit rozsáhlejší manažerský tým. Hlavně proto, že je to finančně velmi nákladná záležitost.

Řešení přináší koncept TAB Board, který je určen těmto firmám a jejich majitelům.

Prostřednictvím tzv. Boardu, který se skládá z 5 až 8 stálých členů z řad nezávislých, ale zkušených podnikatelů, majitelů firem, vytváříme pro menší a střední firmy ono potřebné manažerské zázemí, díky němuž je možné vyřešit nejen zásadní strategie a výzvy pro jejich rozvoj, ale i usnadnit rozhodování v každodenním řízení. Členům TAB to přináší nejen snazší a jednodušší rozhodování při vedení a rozvoji jejich společnosti, ale díky nezávislé zpětné vazbě od ostatních podnikatelů v Boardu i úsporu v investicích či nákladech firmy.

Méně špatných rozhodnutí a ověřená řešení z praxe zkušených podnikatelů je to, co usnadňuje život členům TAB.

Pokud se i vy nacházíte v podobné situaci a potřebujete řešit chod své firmy na vyšší manažerské úrovni, kontaktujte nás. Rádi s vámi probereme vaše výzvy a najdeme řešení v podnikatelských Boardech, která vám usnadní podnikání.