Podporujeme Rok nových příležitostí 2021

Podporujeme Rok nových příležitostí 2021

Asociace malých a středních podniků a živnostníků vyhlásila rok 2021 Rokem nových příležitostí. A my s TAB Board CZ jsme jeho součástí.

Letošek bude rokem velkých změn, na které je nutné se adaptovat. Cílem projektu Rok nových příležitostí tak je ukázat malým a středním firmám a živnostníkům cesty ke zvládnutí změn vyplývajících z krizového ekonomického období a k využití nových příležitostí a přístupů k podnikání. 

Abychom mohli efektivně reagovat na změny, přijímat nejrůznější opatření, a i v nejisté době dále rozvíjet svůj byznys, je třeba v prvé řadě vědět, zda je naše firma připravena reagovat na výzvy letošního roku.

Jak to však zjisti? Odpověď můžete nalézt například ve webináři regionálních ředitelek TAB Board Lenky Heuerové a Ivy Černé, který byl realizován v rámci projektu Rok nových příležitostí 2021

Dozvíte se mimo jiné:

  • Jak pracovat s modelem organizace pro transformaci firmy
  • O důležitosti strategického plánování pro udržení zdravé firmy
  • Jaké konkrétní nástroje využívají členové TAB pro kvalitní řízení a plánování

Celý webinář můžete zhlédnout ZDE:

Chtěli byste se o konceptu TAB Board dozvědět více? Přemýšlíte, v čem by podnikatelské TAB Boardy mohly pomoci právě Vám? Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat. Rádi Vám odpovíme na jakoukoli otázku. S TAB Board nejste na podnikání sami!