TAB CUP 2019 má své vítěze

TAB CUP 2019 má své vítěze

Po roce se členové TAB Board z Česka i Slovenska opět sešli na neformální akci, kterou pro ně celý tým TAB připravil. Odpoledne plné zábavy a networkingu v golfovém areálu v Hodkovičkách se opravdu vydařilo.

Prostředí golfového klubu přímo vybízelo k vyzkoušení některých golfových aktivit. Pod vedením profesionálních trenérů si tak naši členové mohli vyzkoušet odpaly na driving range nebo trefovat jamky na putting greenu. Právě puttování bylo součástí tradiční soutěže, která se letos více soustředila na networking a na to, aby se členové z různých boardů navzájem poznali a věděli o sobě minimálně to, v jakém oboru podnikají.

O tom, že se soutěž se setkala s velkým zájmem, svědčí i výsledky celého klání. O konečném pořadí totiž musel rozhodnout šipkový rozstřel. Vítězem letošního TAB CUP 2019 se stal Milan Jelínek, majitel společnosti FIRST s.r.o. Pohár za druhé místo si odnesl Jan Bárta ze společnosti Magic Seven, s.r.o. a na třetí příčce díky své přesné trefě do terče skončil Tomáš Novosad, majitel firmy MAGICWARE s.r.o. Ani tentokrát nechybělo hudební vystoupení. O to se postarali další z našich členů, a to Pavel Švarc ze společnosti Intras Consulting a.s. a Martin Lachman, ředitel společnosti Jungle Interiors, s.r.o. V rámci letošního TAB Cupu jsme kromě sportovního zápolení a networkingu také oslavili 5. výročí působení značky TAB Board na českém trhu.

Součástí akce byla také dobrovolná dobročinná sbírka, jejíž výtěžek byl věnován nadaci Post Bellum. Tato nezisková organizace od roku 2001 vyhledává a nahrává vzpomínky pamětníků klíčových momentů 20. století. Založila ji skupina českých novinářů a historiků, kteří se potkávali na tiskových konferencích a výročních pietních akcích a byli přesvědčeni, že pamětníci musí dostat příležitost svůj příběh vyprávět vcelku, souvisle a detailně. Stěžejním projektem Post Bellum se proto stala Paměť národa, sbírka vzpomínek konkrétních osobností, fotografií, deníků a různých archiválií z období totalit 20. století. Dnes sbírka čítá tisíce zpracovaných pamětníků a jako internetový archiv je přístupná široké veřejnosti. V TAB Board jsme velmi rádi, že můžeme přispět na tuto aktivitu, díky níž získávají pamětníci hlas, kterým mohou oslovit celou veřejnost – všechny ty, co poslouchají a poslouchat by měli.

Co dodat závěrem? Snad jen, že se večer plný zábavy a networkingu opravdu vydařil, a to i díky velmi milému zázemí, které nám poskytl Golf Club Hodkovičky.