TAB v médiích

TAB v médiích

Rozvíjíme byznys jak členů, tak franšízantů

16.12.2019

Síť TAB Board se letos rozrostla o nové franšízanty. Nejinak by tomu mělo být i v roce 2020, říká Petr Škabrada, spolumajitel master-franšízy TAB Board pro ČR a SR.

https://franchising.cz/clanek/3868/rozvijime-byznys-jak-clenu-tak-fransizantu/

 

 

 

Bratislava představí trendy ve franšízingu

18.10.2019

Úterý 22. října, den, který bude v bratislavském hotelu Crown Plaza patřit franšízingu a výstavě „Podnikajte s franchisingom“. Jaké značky návštěvníci uvidí?

https://franchising.cz/clanek/3827/bratislava-predstavi-trendy-ve-fransizingu/

 

 

 

Franšízantům umožňujeme dále růst

12.8.2019

Do pěti let chce mít franšízový koncept TAB Board v Česku a na Slovensku 25 zastoupení, prozrazuje Jana Škabradová, Operation Manager TAB Board CZ.

https://franchising.cz/clanek/3788/fransizantum-umoznujeme-dale-rust/

 

 

 

Bývalý člen franšízantem

8.4.2019

Pomáhat v malým a středním podnikatelům v rozvoji jejich byznysu. To je cíl franšízy TAB Board. Díky novému franšízantovi rozšiřuje působení ve Středočeském kraji.

https://franchising.cz/clanek/3719/byvaly-clen-fransizantem/

 

 

V TAB Board pomáhám podnikatelům k úspěchu

4.2.2019

Středa 31. května 2017, to byl den, kdy se liberecký podnikatel Ondřej Choc poprvé setkal s franšízovým konceptem TAB Board. A to mu do jisté míry změnilo život.

https://franchising.cz/clanek/3679/tab-board-pomaham-podnikatelum-k-uspechu/

 

 

 

Tréninkem k superbyznysu

5.1.2018

Pro vedoucí manažery či zkušené vedoucí týmu je určená franšíza TAB Board, která se zabývá business koučingem a poradenstvím.

http://franchising.cz/clanek/3317/treninkem-k-superbyznysu/

 

 

 

Franšíza TAB Board bude Čechům a Slovákům o krok blíž

31.10.2017

Franšízanty konceptu TAB Board již nečekají komplikované cesty za oceán, náročné školení v angličtině a zvýšené náklady spojené s cestou.

https://www.topfranchising.cz/tabboard_skolicicentrumtab/

 

 

TAB Board otevře v ČR školicí centrum, čtvrté na světě

11.10.2017

Společnost TAB Board otevře do konce letošního roku školicí centrum pro Českou republiku a Slovensko. Půjde o třetí takové centrum mimo Spojené státy americké, odkud franšízový koncept TAB Board pochází. Na 8. Franchisovém večeru pořádaném Českou asociací franchisingu to oznámil Šimon Mastný, generální ředitel TAB Board CZ.

https://roklen24.cz/a/pSg9a/tab-board-otevre-vcr-skolici-centrum-ctvrte-na-svete

 

 

TAB Board otvírá školicí středisko v České republice

11.10.2017

Společnost TAB Board otevře do konce letošního roku školicí centrum pro Českou republiku a Slovensko. Půjde o třetí takové centrum mimo Spojené státy americké, odkud franšízový koncept TAB Board pochází.

https://www.iprosperita.cz/firmy/8429-tab-board-otvira-skolici-stredisko-v-ceske-republice

 

 

Velké podniky mají k dispozici představenstvo, ty střední a malé se mohou s důvěrou obrátit na TAB Board! Staňte se i vy franchisantem!

8.8.2017

Allen Fishman založil TAB před pětadvaceti lety, když si uvědomil, jak pro něj bylo představenstvo firmy, po celou dobu jeho profesní kariéry, mimořádně cenné.Aby pomohl také majitelům menších a středních firem, vytvořil Allen TAB, TheAlternativeBoard.

https://www.topfranchising.cz/velke-podniky-maji-k-dispozici-predstavenstvo-stredni-male-se-mohou-duverou-obratit-tab-board-stante-se-i-vy-franchisantem/

 

 

Koncept TAB Board nabízí pro franšízanty skvělou příležitost využití managerských zkušeností a dalšího profesního rozvoje.
24.1.2017

Franšízový koncept hledá nové kolegy na vedení TAB Board v dalších regionech v České republice a na Slovensku.

https://www.topfranchising.cz/koncept-tab-board-nabizi-pro-fransizanty-skvelou-prilezitost-vyuziti-managerskych-zkusenosti-a-dalsiho-profesniho-rozvoje/

 

 

Franšíza TAB Board pomáhá podnikatelům lépe podnikat. Řešení krizových situací i manažerských oříšků je jejich know-how!

22.11.2016

Chcete posunout svou firmu „někam dál“? Rádi byste objevili více příležitostí, které byste sami možná nikdy neviděli? Starosti s podnikáním Vám nedají spát?Získejte díky jiným podnikatelům v TAB Boardech manažerské zázemí pro svoji firmu, nové zkušenosti, podporu, a hlavně nový pohled na svůj byznys!

https://www.topfranchising.cz/fransiza-tab-board-uci-podnikatele-lepe-podnikat-sdileni-zkusenosti-krizovych-situaci-a-reseni-manazerskych-orisku-je-jejich-know-how/