TAB webinář: Plánování budoucnosti v praxi

TAB webinář: Plánování budoucnosti v praxi

Spolupráce TAB Board s Asociací malých a středních podniků a živnostníků v projektu Rok nových příležitostí pokračuje. Tentokrát se během speciálně vytvořeného webináře podíváme na to, jak přistupovat k plánování našeho byznysu v této turbulentní době.

Správně sestavený byznys plán je totiž alfou a omegou každého úspěšného podnikání a v době, kdy se potýkáme s krizí či útlumem to platí dvojnásob. Proto i firmy, které již měly v minulosti byznys plán detailně zpracovaný, se k němu musely vrátit a zrevidovat. Do plánování musely zahrnout i nové proměnné, které situace spojená s pandemií přinesla.

Co vše je třeba pro sestavení kvalitního byznys plánu a proč se tím vůbec zabývat, se dozvíte díky Lence Heuerové, regionální ředitelce TAB Board pro oblast Praha-západ, a Petrovi Škabradovi, spolumajiteli konceptu TAB Board pro ČR a SR.

Ve webináři Plánování budoucnosti v praxi se mimo jiné dozvíte:

  • Jaké jsou správné fáze v procesu byznys plánování
  • Proč je důležité stanovit firemní vizi a hodnoty naší firmy
  • Jak na správnou diagnostiku naší firmy
  • Jaké konkrétní nástroje využívají členové TAB pro kvalitní řízení a plánování svého byznysu

Celý webinář můžete zhlédnout ZDE:

Chtěli byste se o konceptu TAB Board dozvědět více? Přemýšlíte, v čem by podnikatelské TAB Boardy mohly pomoci právě Vám? Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat. Rádi Vám odpovíme na jakoukoli otázku. S TAB Board nejste na podnikání sami!