Setkání franšízantů TAB Board CZ&SK

Setkání franšízantů TAB Board CZ&SK

TAB Board v Česku a na Slovensku neustále roste. Jen za posledních šest měsíců naše řady rozšířili dva noví franšízanti – Martin Kuropka a Karel Kotrba a také contract facilitátorka Lenka Švecová.

Ruku v ruce s tím, jak se TAB Board rozšiřuje, roste i důležitost pravidelných setkávání regionálních ředitelů – TBO, contract facilitátorů a vedení TAB Board. „Pravidelné setkávání celého týmu je jedinečnou příležitostí pro všechny naše franšízanty a contract facilitátory, kde si mohou vyměnit své zkušenosti, poradit se o řešení problémů, pochlubit se tím, co se jim povedlo. To vše ve velmi přátelské, avšak pracovní atmosféře,“ říká spolumajitelka master-franšízy TAB Board pro ČR a SR Jana Škabradová.

Na programu červnového setkání v Praze bylo nejen představení novinek z jednotlivých regionů. Věnovali jsme se i tématům, která na board přinesli sami franšízanti. Poté proběhlo krátké školení ohledně využití sociální sítě LinkedIn k vyhledávání potenciálních nových členů TAB.

Je tradicí, že předprázdninové setkání zakončujeme společným programem. Tentokrát jsme se vypravili do Muzea smyslů – místa, ze kterého jsme pronikli do světa neuvěřitelných pocitů, optických klamů a iluzí. Přesvědčili jsme se, že ne vše, co vidíme, musí být tak, jak vypadá, což se nám hodí i v byznysu a fungování TAB Board.